top fight logo export web
oliveira vaha odebrani titulu

Charles Oliveira reaguje na odebrání titulu: Jsem stále šampionem a jsem vyvolený!

Protože ani nadvakrát nezvládl splnit limit lehké váhy, přišel Charles Oliveira ještě před zápasem o titul. Jen tak se s tím ale smířit nehodlá.

Nebýt to titulový fight, nikdo by to tak moc neřešil, zejména, když nešlo o žádné vysoké hodnoty, díky nimž by Oliveira měl v zápase nějakou výhodu. Protože však vstupujete do mistrovské bitvy, musíte být na gram přesní, a to brazilský bojovník bohužel nebyl.

UFC se drželo pravidel a s těžkým srdcem Oliveirovi oznámilo, že až do začátku turnaje UFC 274 bude u nich evidován jako šampion. Jakmile však celý galavečer začne, jeho pás se uvolní a on o něj během duelu s Justinem Gaethjem bojovat nebude. Této cti se dočká pouze jeho soupeř, který s plněním váhového limitu neměl žádné potíže.

Charles Oliveira přišel o titul

Na Oliveiru je v této situaci vytvářen ohromný tlak. Ví se, že už to ve své podstatě není šampion, a tento fakt se nezmění ani v případě, pokud Gaethjeho přemůže… Komu ale záleží na titulech. „Do Bronx“ prostřednictvím svých sociálních sítí burcuje, že všichni vědí, kdo je skutečným králem divize. Titul, netitul.

„Šampion má jméno, a to jméno zní CHARLES OLIVEIRA! Pojďme, brazilský národe, se vším, co máme a ten boj vyhrajeme! Bůh mě nikdy neopustil a neopustí mě ani teď, protože já jsem ten VYVOLENÝ!“

Charles se tedy očividně snaží i napříč nepříjemné situaci a mediálnímu tlaku držet hlavu vzhůru. Ve svém proslovu tak lidem připomněl, že on je tím nejlepším bojovníkem lehké váhy, ačkoliv mu mistrovský pás už dnes večer přestane říkat pane.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.