top fight logo export web
khamzat chimaev conor mcgregor

Chimaev: Čečenci jsou nejlepší válečníci! McGregor? Pošlu ho na invalidní vozík!

Ať se Conor McGregor do UFC ani nevrací, jinak to pro něho prý vůbec neskončí dobře, líčí Chimaev.

Khamzat Chimaev je tu údajně od toho, aby UFC zbavil všech rádoby gangsterů, grázlů apod. S Natem Diazem mu to vinou vlastní chyby nevyšlo, ale i tak si připisuje zásluhy na tom, že tento bijec z UFC konečně vypadl.

„Nate ví, že kdyby tu zůstal o něco déle, dříve nebo později by mi musel čelit. My Čečenci jsme rození válečníci, své oběti nešetříme. Takhle odešel a aspoň si zachránil život, který bych mu jinak v kleci vzal,“ řekl Chimaev, který je údajně vedoucí postavou nové generace fighterů. „Já reprezentuji Čečensko, nejlepší válečníky na světě. Nikdo nás nepřemůže!“ zahlásil.

McGregor ať se raději nevrací!

Jako by ovšem té kontroverznosti nebylo dost, opřel se Khamzat i do Conora McGregora. Kdyby se slavný Ir objevil v „Borzově“ blízkosti, mohl by si rovnou začít kopat hrob.

„Conor v UFC už není vítán!“ začal zostra Chimaev. „Jeho jméno je ostudou bojových sportů. To, jak se chová, jak vystupuje, značí o tom, že to je mentálně nevyrovnaný člověk,“ vysledoval.

„Stačilo by mi pár sekund, a to vám povídám, zničil bych ho tak, že by po zbytek života jen jezdil na invalidním vozíčku a přijímal žrádlo hadičkou. Přeju si, abychom se tomu scénáři vyhnuli, ale pokud se vrátí do UFC a pokud bude v mé blízkosti, tak za sebe neručím!“ vyslal Chimaev prostřednictvím TMZ Sports varovnou zprávu.  

V Česku působí nová sázková kancelář, která dokázala získat licenci. Patří mezi top na světě a nyní jako noví rozdávají super bonusy i peníze zdarma. Vyberte 3 000,- Kč zdarma zde, volné otočky a také sázenku 500,- Kč na UFC nebo Oktagon MMA. Nezapomeňte ověřit účet. Příjemnou zábavu.