top fight logo export web
nate diaz ufc navrat mma

Chimaev: Přál bych si, abych se mýlil, ale Diaz se mnou nepřežije ani jedno kolo

Khamzat Chimaev se pasoval do role těžké váhy, která nyní působí ve veltru. Takovou drtivou sílu nemůže „nějaký“ Nate Diaz ustát.

Neví se sice, kdo má ve velterové divizi největší sílu úderu, ale pokud se budeme řídit pouhými slovy, pak je to údajně Khamzat Chimaev.

Síla, jíž piloval několik let ve Švédsku, se dá údajně přirovnávat k tsunami, která nyní o víkendu narazí na Nateovu tvář. Výsledek si prý nikdo nepřeje ani představit.

„Já jsem novodobá těžká váha. To, že zápasím ve veltru, je v podstatě cheat. Vůbec si neumím představit, co tam se mnou v té kleci bude chtít Nate Diaz dělat. Přál bych si, abych se mýlil, ale podle mě nevydrží ani jedno kolo. Ukončím mu kariéru na KO!“ věří si bojovník s čečenskými kořeny.

chimaev covington mma zapas

„Rád bych, aby Nate ukázal trochu srdce a rozloučil se s UFC jako warrior. Je mi jasné, že mou výhru nad ním nikdo neocení, proto doufám, že proti mně přežije více jak jedno kolo, aby si aspoň diváci v areně něco užili.“

Zní to, jako by se Chimaev naparoval, taková je ale už jeho mentalita. Takto on vystupuje. Pravda je nicméně rovněž v tom, že papírové předpoklady jsou velmi jasné. Už dlouho neměl žádný hlavní zápas v UFC takto velkého favorita. Nate Diaz může jedině překvapit.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!