top fight logo export web
nate diaz nick bratri mma ufc

Chimaev: Skutečně se divím, že Diaz zápas se mnou přijal. Objednal si vlastní pohřeb

Khamzat Chimaev se doteď stále diví, že proti němu Nate Diaz nakonec podepsal zápasnickou smlouvu. „Je to jako by si předplatil vlastní pohřeb.“

Před námi je několik napínavých titulových zápasů, ale i tak se diváci asi nejvíce těší na další, nejspíš již poslední, účinkování Natea Diaze. Kalifornský bijec se rozloučí se svou MMA kariérou jednou z největších bitev, které jen podstoupit mohl. A to proti „novodobému Conoru McGregorovi“ Khamzatu Chimaevovi.

„Doteď se upřímně divím, že Nate na tento zápas kývl. Pořád jsem si myslel, že uteče, což je stále ještě možné, ale už to začíná vypadat poněkud nadějně. On mi zajistí největší výplatu a já jemu funus v přímém přenosu,“ naparoval se Chimaev ve svém rozhovoru pro The Mac Life. Upozorňoval tak na jeden zásadní fakt, že neexistuje žádná šance, aby tento souboj prohrál.

„Tohle jsou pro mě snadné prachy a hodně snadná výhra. Nate podepsal papíry ke svému vlastnímu pohřbu. Skutečně neexistuje nic, čím by mě mohl ohrozit. Je starý, není agresivní, nemá KO sílu. Má jenom jméno, ale to je všechno. Není to žádný gangster, ani mladý týpek, který by hýřil energií… Zabiju ho. Zabiju ho, nakopu mu prdel a ukončím mu kariéru,“ zněl Khamzatův rozsudek.

Není se čemu divit, že se proti „Borzovi“ staví čím dál více lidí, většina má jeho přehnaného sebevědomí již plné zuby. Pravda ovšem je, že mu to budí pozornost a zajišťuje výplatu, což je ten důvod, proč tento sport dělá.

V Česku působí nová sázková kancelář, která dokázala získat licenci. Patří mezi top na světě a nyní jako noví rozdávají super bonusy i peníze zdarma. Vyberte 3 000,- Kč zdarma zde, volné otočky a také sázenku 500,- Kč na UFC nebo Oktagon MMA. Nezapomeňte ověřit účet. Příjemnou zábavu.