top fight logo export web
strickland chimaev ufc mma zapas

Chimaev vs. Holland? Jen hloupá show, skuteční chlapi si rozbijí hubu na místě, tvrdí Strickland

„Hodně hloupá show!“ okomentoval Sean Strickland chování Khamzata Chimaeva, který se projevuje více jak ženská než jako chlap.

Turnaji UFC 279 předcházela potyčka na tiskové konferenci… resp. před jejím zahájením. Khamzat Chimaev se nepohodl s Kevinem Hollandem, čímž vesměs už odstartoval promo ke svému novému zápasu.

Celá šarvátka se dlouho řešila, ale když se nad tím pořádně zamyslíte, možná to celé bylo cílené. To vysledoval i Sean Strickland, kterému „uměle vytvořená“ ta show přelezla přes hlavu.

„Co předvedli Khamzat s Kevinem, bylo neuvěřitelně trapné. Jako ten záběr na videu, kde parta týpků drží Chimaeva, který vykřikuje: ‚Držte mě! Držte mě, nebo se neznám!‘ No jako co to bylo?! Takhle se chovají ženské nebo buzny, rozhodně ne profesionální zápasníci,“ nebral si Strickland servítky.

Konec srandy, na tom wrestlingu začnu pracovat, slíbil Holland, jenž si na tréninky najal bývalého šampiona

„Pro tyhle borce by bylo lepší, kdyby si trochu nechali narůst koule. Skuteční chlapi si dají přes hubu rovnou. Řeknou si: ‚Jdeme ven a tam si to vyříkáme.‘ Ale Khamzat s Kevinem se jen šermovali kokotama. Stydím se za ně. Totálně teplé chování z jejich strany. Hloupá show pro lidi,“ vyhodnotil Strickland.

Dana White to sice popřel, ale čím dál více to začíná vypadat, že skutečně vše k duelu mezi Chimaevem a Hollandem směrovalo. Ta zmíněná potyčka před čtvrteční tiskovou konferencí měla sloužit jako promo k novému duelu.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!