top fight logo export web
Covington Poirier

Colby o Poirierovi: Urazil jsem mu rodinu, přátele i jeho tým, ale on se mnou stále nechce bojovat

Colby Covington se dle vlastních slov snažil udělat vše potřebné, aby si vynutil zápas s Dustinem Poirierem, ten ho ale stále ignoruje.

Jak už tu zaznělo, jsou lidé, kteří si promo ke svým zápasům staví na trashtalku a Colby Covington je jedním z nich.

V ne tak příliš vzdálené minulosti si vzal za cíl Dustinovu ženu Jolie Poirier, která si za poslední roky prošla značnou plastickou úpravou, aby před kamerami lépe vypadala. Ne každý ovšem dokáže její nový vzhled ocenit.

„Dustin je špína, která už v dobách mého času v American Top Teamu pomlouvala lidi za jejich zády. Tohle mě na něm vždy štvalo a nejvíce ve chvíli, kdy takto mluvil o mně. Proto jsem se rozhodl, že ho provedu peklem v kleci, kam ho stejně jednou vytáhnu,“ odůvodňoval Covington své vyzývání.

„Já toho člověka nemohu nazvat jinak než louisianským odpadem, protože se chová jinak před kamerami a jinak v soukromí. Tenhle šmejd nikdy nedostál svým slibům… Takže Dustýnku, jsi pěkný srab, jsi pěkný zmrd, naprosto špatný otec a tvá žena je děvka s umělýma kozama,“ zněl Colbyho nedávný vzkaz.

Vidina zápasu stále nemá jasné obrysy

Od tohoto vzkazu nicméně uběhly již více než dva měsíce a Colbyho trashtalk stále nenese plody svého úsilí.

„Ve své podstatě se jen potvrdilo, jaký je Dustin srab. Před kamerami vám řekne, že kdyby mě někde potkal, tak mě smete, ale ve skutečnosti si na nic takového netroufne. Tu smlouvu k boji měl už na stole, dodnes ji stále nepodepsal, a to jsem mu urazil ženu, urazil jsem mu přátele, urazil jsem i jeho týmové parťáky. On ani nemá odvahu je bránit…,“ pronesl Covington pro ESPN.

„Ani nevím, jestli se bude pokoušet zastat své rodiny. Nebo jestli se pokusí zastat sám sebe, když už tak hrdinsky mluvil… Dustine, jak se můžeš vůbec ráno vzbudit a podívat se do zrcadla, když si uvědomíš, že vše ve tvém životě je lež. Co si o tobě asi pomyslí tvá dcera? I ona se brzy dozví pravdu, že její otec je srab a že Colby je králem Miami,“ dodal.

A toto je Colby Covington v celé své kráse. Málokdo by mohl uvěřit tomu, že tohle všechno je jen součástí jeho bojové image, která mu platí účty.

Dokonce tomu nemohl uvěřit ani takový ostřílený borec, jako je Jorge Masvidal, který musel „Chaose“ ztrestat v ulicích Miami, kde si na něho potají počíhal, aby mu uštědřil pár výchovných ran.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.