top fight logo export web
Kavanagh McGregor

Conor bude připravený jako ještě nikdy! navnadil Irův kouč

Conor McGregor se vrátil do plného tréninku a jeho drtivým nasazením je překvapený i sám kouč John Kavanagh.

Úspěšný trenér, který má pod svými křídly i českou zástupkyni Lucii Pudilovou, vítá ve svém gymu zvučnou posilu. Pověstný Notorious podle všeho ukončil všechny individuální tréninky, jimž se věnoval na své luxusní jachtě, a přesunul se do Straight Blast Gymu.

Netrvalo to dlouho a Conor na sebe díky svému enormnímu nasazení začal poutat veškerou pozornost. To, co předvádí, rozhodně není dílem člověka, který by se plánoval vzdávat. Spíše naopak.

„Nevím, jestli to můžete vidět, ale na tváři mám známky ran. Nedá se říct, že by mě Conor zrovna nějak šetřil, ve skutečnosti jsem byl jeho nasazením velmi překvapen,“ uveřejnil Kavanagh.

Tohle jsou Češi! Slavný Conor McGregor obdivuje přivítání Procházky v Brně

„Vážně jsem překvapen tím, co Conor předvádí. Tohle je navíc poprvé, co si se mnou od svého posledního duelu dal ryze grapplingový duel. Nekecám vám, přetlačoval jsem se s 90kilovou gorilou,“ žasl nad McGregorovou novou stavbou těla.

„Povím vám, Conor je zpět v plné síle. Už se věnuje všem aspektům MMA. Stalo se z něj úplně nové zvíře. Takové, které jsem u něj snad ještě neviděl. Jsem si jistý, že až se vrátí do klece, bude připravený lépe než kdykoliv předtím,“ chválil Kavanagh svého svěřence.

V Česku působí nová sázková kancelář, která dokázala získat licenci. Patří mezi top na světě a nyní jako noví rozdávají super bonusy i peníze zdarma. Vyberte 3 000,- Kč zdarma zde, volné otočky a také sázenku 500,- Kč na UFC nebo Oktagon MMA. Nezapomeňte ověřit účet. Příjemnou zábavu.