top fight logo export web
dana white conor mcgregor

Conor McGregor letos ještě nebyl testován, propálilo se! Dana White to toleruje

Absence Conora McGregora na testovací antidopingové listině není náhodná. Nové informace ukazují, že o tom ví i Dana White a nijak to neřeší.

Conor McGregor, dřívější vzor čistoty a poctivosti, dnes muž na útěku. Vyhýbá se antidopingovým kontrolám jako čert kříži a stejně tak neodpovídá na otázky, pokud je na toto téma tázán.

Že by doopravdy něco bral? Na tuto skutečnost upozornili Daniel Cormier, Michael Bisping, Brendan Schaub, ale dokonce i Joe Rogan. To už je slušná porce poměrně zvučných jmen, která shodně poukazují na stejnou věc – Dana White si svého zlatého koně velmi hýčká, a možná proto mu kvůli jeho zlomené noze zajistil nějakou výjimku.

Jak uvedl novinář Aaron Bronsteter, Conor McGregor je jediným aktivním bojovníkem na soupisce UFC, který od počátku letošního roku ještě nebyl testován antidopingovou agenturou USADA. Výjimku činí fighteři, kterým byla udělena smlouva po 1. srpnu.

Existují bojovníci, kteří jsou testováni klidně dvacetkrát ročně. Například do domu Paula Costy v roce 2021 USADA zavítala jednadvacetkrát. K TJ Dillashawovi dokonce pětadvacetkrát. Henry Cejudo, který zatím ještě není aktivním bojovníkem, už letos podstoupil deset testů.

Dana White: Conor McGregor je speciální

Nehledejme za tím nic osobního, třeba je to opravdu výsledek podivné náhody. Pravdou nicméně je, že se šéf UFC svou náklonností ke Conoru McGregorovi nijak netají. A pokud si Notorious při svém návratu řekne o boj o titul, tak jej zřejmě také dostane.

„Lidé si stěžují, že se Conorovi dostává speciálního zacházení. Něco vám ale povím, tenhle člověk je skutečně speciální. Tenhle chlap je ku*evsky moc speciální,“ řekl White v podcastu u Daniela Cormiera.

„Co na tom záleží, s kým se Conor utká, tohle bychom neměli řešit. Ten člověk se přiřítil do tohoto sportu jako uragán, pozvedl celosvětovou úroveň MMA a vždy chtěl bojovat naprosto se všemi. Možná bychom mu to mohli trochu vrátit a vyjít mu vstříc,“ dodal prezident největší MMA organizace planety.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!