top fight logo export web
conor mcgregor oliveira

Conor McGregor předvídá, kdo vyhraje zápas Oliveira vs. Makhachev

Conor McGregor není příliš velkým fanouškem dagestánských bojovníků. To se odráží i na jeho názorech.

Jednou Conorovi dobrý přítel řekl, že Dagestánci mají skleněnou bradu. I když to sám Notorious proti Khabibovi potvrdit nedokázal, věří, že to Charles Oliveira dokáže za něj.

Když byl tedy slavný irský bijec na Twitteru fanouškem tázán, kdo vyhraje blížící se titulovou bitvu v rámci lehké váhy, odpověděl mu poměrně jasně. „Olivera. A velmi hladce.“

Hodí se připomenout, že se McGregorovi přezdívá „Mystic Mac“. Kdysi dávno mu podobné předpovědi vycházely, ovšem to se ještě nacházel na vrcholu své kariéry.

McGregor: Charlese bych knokautoval

Aby se tohle kolečko hezky uzavřelo, předpověděl Conor i to, jak by to vypadalo, kdyby Charlesovi čelil on sám.

„Knokautoval bych každého Brazilce, kterému bych čelil. To se týká samozřejmě i Charlese Oliveiry,“ napsal McGregor na svém Twitteru.

Navázal tím na svůj dřívější proslov ze stanice ESPN, kde nezapomněl zmínit, že zejména proti bojovníkům brazilské národnosti se mu extra daří.

„Mám rád brazilské fightery, jsou elitou tohoto sportu, jen prostě mně osobně vždy sednou krásně do noty. Nevím přesně, čím to je, ale i na tréninku je všechny ničím. Troufám si říct, že mám proti nim stoprocentní rekord. Zápasy, sparingy, všechno v můj prospěch,“ chlubil se pověstný irský bojovník.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!