top fight logo export web
khabib oliveira ufc vzajemny zapas

Trenér: Pokud Oliveira porazí Makhacheva, tak bude lepší i než sám Khabib

Islam Makhachev je už teď lepším bojovníkem, než kdy byl Khabib Nurmagomedov, tvrdí jeho trenér.

Javier Mendez stál dříve po boku Khabiba Nurmagomedova, dnes pomáhá ve vývoji Islama Makhacheva. A pokud za ta léta tréninku s oběma borci něco zjistil, pak to, že jsou oba výjimeční. Dokonce jeden více jak druhý.

Dříve patřila éra dagestánskému Orlovi, který byl ve své činnosti naprosto neomylný. Málokdo by si mohl myslet, že ho někdo zvládne překonat… Doba se ale posunula a nyní by už měl velkou konkurenci.

Islam Makhachev zapas oliveira
Islam Makhachev a Khabib Nurmagomedov

Bude Khabib Nurmagomedov překonán?

„Khabib byl mistrem ve wrestlingu, ale pokud jde o bojovou komplexitu, tak ho Makhachev už dávno předčil,“ prozradil sám Mendez, který šéfuje slavnému gymu American Kickboxing Academy se sídlem v San José.

„Khabiba jsem trénoval od roku 2012, už v té době mu nikdo během sparingu nedokázal vzít ani kolo. To se změnilo ale ve chvíli, co sem přišel Islam Makhachev. To je jediný člověk, který kdy s Khabibem dokázal hrát vyrovnanou partii, dokonce ho v jistých aspektech i porážel,“ uveřejnil.

„Upřímně tedy říkám, že pokud by Oliveira nějakou náhodou porazil Islama, tak se stane nejlepší lehkou vahou planety. Tady by asi vážně nebylo o čem, ale pořád věřím, že tento fight Islam vyhraje,“ doplnil uznávaný americký kouč.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!