top fight logo export web
chandler makhachev

Islam Makhachev vrací úder troufalému Chandlerovi

Islam Makhachev si nenechal líbit kritiku ze strany Michaela Chandlera a na svůj vkus mu poněkud netradičně drsně odpověděl.

Chandlerovi se nelíbí, že bude bojovat o titul někdo, kdo ve své kariéře prakticky ještě nic nedokázal. Islam má na kontě sice deset výher v řadě, ale ta nejvýraznější přišla proti současné čtrnáctce žebříčku lehké váhy.

„Nezlobte se na mě, ale já stále nevím, kdo je Makhachev. S kým jako on bojoval? Na kontě má několik zápasů, ale žádný proti velkému jménu. Jak ho potom můžeme soudit, když si vybírá soupeře?“ spustil Chanlder, jenž zpochybnil Makhachevovy kvality.

Ruský bijec, jehož trénuje sám Khabib Nurmagomedov, si ovšem nějaké urážky nenechal líbit. I když to nemá v povaze, i on se uchýlil k verbálnímu útoku.

„Chandler by měl mlčet. Pokud vím, od svého přestupu do UFC vyhrál pouhé dva zápasy. Oba navíc proti soupeřům, co své poslední zápasy prohráli. Tony měl dokonce na kontě pět proher v řadě. Tudíž Mikeu, prosím tě, sklapni,“ reagoval Makhachev.

„Až budu chtít radu, jak se nechat bít do tváře, tak se ho zeptám. Ale aby mě odepisoval člověk, který se zápasu se mnou sám cíleně vyhnul a který se k titulu už nikdy nedostane, to mi přijde naprosto urážlivé,“ dodal zápasník, který věří, že od 22. října bude novým šampionem lehké váhy UFC.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!