top fight logo export web
Covington Masvidal

Covington se vyjádřil na adresu Masvidala. Co si myslí o jeho zákeřném napadení?

Někteří lidé zkrátka neunesou, pokud se jim řekne pravda přímo do očí, hovoří Colby Covington.

Psal se nám 5. březen, kdy v lasvegaské T-Mobile Areně došlo ke střetu dvou elitních velterových vah, kde naprosto vládl „Chaos“ Colby Covington. Ten kromě jednoho úderu nedal svému sokovi ani čichnout a potupil ho tedy jak v kleci, tak i mimo ni.

„Pro někoho je velmi náročné takovouto potupu skousnout,“ vyjádřil se Covington na adresu Masvidala, v němž se po všech těch „ostudách“ údajně nahromadily emoce, až je dál nemohl v sobě držet.

Co se dělo dále, to víme všichni. Jorge si Colbyho vystopoval v ulicích Miami a jednoho večera ho společně se skupinkou maskovaných přátel napadl. Vzduchem letělo přibližně šest úderů, z nichž jeden vyrazil Colbymu zub, druhý mu způsobil monokl u oka a třetí mu rozbil zlaté rolexky. Patrně z toho, jak si rukama kryl obličej.

Takto vypadal Covington po útoku Masvidala. Vyražený zub, otřes mozku a psychické trauma

Pravda bolí

„Nevěděl jsem, že to je Masvidal, dokud nezačal mluvit. Vše se seběhlo tak rychle. Někdo se ke mně řítil zezadu. Ani jsem se nestačil otočit a už na mě letěl první úder. Instinktivně jsem si začal krýt obličej a snažil jsem se vyrvat z té mely. Jorge potřeboval vyhrát aspoň proti mému stínu, když už na mě jinak nemůže,“ vypovídal Chaos před kluky z Full Send podcastu.

„Víte, já jsem UFC šampion a Jorge je oproti mně jen odpad. Před bojem jsem mu řekl akorát pravdu – že je špatný otec. Každý, kdo ho zná, ten ví, o čem mluvím… Stará se o děti? Ani náhodou. Platí alimenty? Také ne. Podváděl svou ženu? Samozřejmě… Neřekl jsem tedy nic, co není pravda. Pro některé lidi je pravda příliš, neunesou ji a prasknou vzteky.

Dále jsem o něm řekl, že to je špatný fighter, což se potvrdilo v kleci. Co udělal? Čím mě tam ohrozil? Jediný slibný moment měl, když jsem uklouzl na banánové slupce a vzdal jsem hold našim sestřičkám a zdravotním pracovníkům.

Co jsem od Jorgeho vypozoroval, je to, že od samotného počátku neumí ovládat emoce. Myslel si o sobě, jaký to je bůhvíjaký fighter, ale ve skutečnosti těžil ze svého jednoročního hype, které začalo praskat už po boji s Usmanem. Já Masvidalovi slíbil, že jeho kariéru totálně pohřbím, což jsem také udělal. Opět to neunesl, jelikož jsem ho vrátil do reality a on pochopil, že není lepší, než si o sobě myslel,“ doplnil Colby.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.