Top-Fight.cz - bojové sporty
masvidal covington souboj ufc

Covington vs. Masvidal? To může být jeden z nejlepších fightů všech dob!

Už teď je více než jisté, že jak Colby, tak Jorge nechají v kleci absolutně všechno.

Napětí, které by se dalo krájet. Intenzita, která poslední měsíce a roky jenom narůstala. Taková je aktuálně situace mezi Colbym Covingtonem a Jorgem Masvidalem, dvěma hlavními rivaly, mezi nimiž se doslova vaří zlá krev.

Sám Dana White od toho hodně očekává, a proto se oba borce nebál jmenovat do samotného čela turnaje UFC 272, i když ani jeden z nich nemá v držení žádný mistrovský titul. Tahle válka prostě přinese pozornost, a nejen tak ledajakou.

„Mám rád jak Jorgeho, tak i Colbyho, takže mě mrzí, že musí jít proti sobě, ale na druhou stranu tady se skutečně nemohlo jinak. Tohle je nejen velká nenávist, ale pro UFC také velká událost, která jim zaručí rekordní pozornost,“ poznamenává zápasník z pérové váhy Bryce Mitchell.

„Netuším, kdo tohle vyhraje, ale vím, že půjde o úžasný fight. Rozhodně to má velký potenciál k tomu, aby to byl ten nejlepší zápas v celých dějinách UFC. Ta nenávist mezi oběma tábory doutnala už strašně dlouho, takže si jsem jistý, že teď do toho oba dva dají všechno. Rozhodně bych ani jednoho nepodceňoval,“ řekl v rozhovoru pro Helen Yee.

Zmíněné bratrovražedné bitvy se dočkáme 5. března v lasvegaské T-Mobile Areně na turnaji UFC 272.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Covington vs. Masvidal? To může být jeden z nejlepších fightů všech dob!