top fight logo export web
Cris Cyborg Nate Diaz Khamzat Chimaev

Cris Cyborg analyzuje zápas Chimaev vs. Diaz. Očekává překvapení

Cris Cyborg věří, že Nate Diaz disponuje vším potřebným, aby konečně utnul hype okolo švédského Vlka.

„Borz“ před tímto soubojem machroval, jak společně s Natem pohřbí i jeho kariéru. Stále se však jedná jen o pouhá slova. Ta mají sloužit jako promo k zápasu, který si UFC naplánovalo na 10. září pro lasvegaskou T-Mobile Arenu.

Cris Cyborg, jež oplývá mnohaletými zkušenostmi, naopak upozorňuje, aby se diváci nenechali unést předzápasovými prognózami. Na papíře tento duel možná vypadá jasně, skutečnost ale může být úplně jiná.

„Samozřejmě, pro Diaze je tohle náročný zápas, ale rozhodně o jeho odhodlání a zkušenostech nemůžeme pochybovat. Nemyslím si, že se nechá ukončit v úvodních kolech, naopak má skvělé kardio, které by v takovém fightu mohlo být rozdílové,“ domnívá se Cyborg.

„Diaz není žádný začátečník. Dokáže přijmout ránu, dokáže s vámi bojovat v postoji i na zemi. Ani boj v zády k žíněnce mu není cizí, má velmi dobré jiu jitsu,“ tvrdí.

nick diaz nate diaz

„Já osobně nejvíce sázím na jeho kardio. Je to zápas na pět kol, ve kterých Khamzata může lámat psychicky a v pozdějších fázích ho třeba i něčím trefí nebo dokonce ukončí. Rozhodně věřím tomu, že Nate tento souboj může vyhrát,“ sdělila Cyborg reportérovi Jamesovi Lynchovi.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!