top fight logo export web
Cris Cyborg ufc sen

Cyborg: Ještě mám jeden sen, který bych si ráda splnila. Na ten se teď budu soustředit

Cris Cyborg oslaví letos v létě své sedmatřicáté narozeniny, s nimiž začíná cítit, že se její čas v bojovém prostředí pomalu krátí.

Kdysi byla považována za nejlepší MMA zápasnici planety, než ji o tento status během necelé jedné minuty připravila Amanda Nunes.

Cyborg se dožadovala odvety, ale místo ní se jen poštěkala s Danou Whitem, díky čemuž si zavřela v UFC dveře. Otevřela si je ale jinde, a sice v Bellatoru, kde už má šest po sobě jdoucích výher a ve své moci i pás pérové váhy.

Naposledy si brazilská veteránka poradila s Australankou Ariene Blencowe, jíž po pěti dominantních kolech porazila v jasném poměru na body. S touto výhrou cítí, že její MMA mise začíná být naplněna.

„Nechystám se ještě do důchodu, to v žádném případě, ale už pociťuji, jako bych tu dosáhla všeho, co jsem jen chtěla. Teď potřebuji jen odvetu s Amandou Nunes, kterou mi vedení UFC i ona sama odmítali dát,“ prozradila Cyborg.

Mimo to má v merku i jiné cíle. „V rámci bojových sportů jsem už udělala prakticky všechno. Od wrestlingu přes jiu-jitsu s thajským boxem až po MMA. Jediné, co mi chybí, je zápas v klasickém boxu, to chci napravit,“ pronesla.

Její příští zastávka by mohla být tedy jistá. „Trénuji na ten jeden zápas v boxu. Jsem s Bellatorem domluvena, že by mi to měl dovolit. Je to takový můj malý sen, pak si i tuto kolonku budu moct odškrtnout,“ dodala.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!