top fight logo export web
logan jake paul zapas

Dana White o tom, co musí Jake Paul udělat, aby si vysloužil smlouvu do UFC

Dana White cíleně přiznal, že je UFC místem, kde se skutečně točí spousta peněz. Proč se to ale nepromítne do platů zápasníků?

To je věc, za kterou údajně americký YouTuber Jake Paul bojuje. Již několikrát v minulosti řekl, že nebude mít klid, dokud si MMA zápasníci nevydělají tolik peněz, kolik si právem zaslouží, což se týká zejména fighterů z UFC, jež jsou nejvíce nedoceňováni.

Jak je ale vidět, všichni se na věc díváme z jiného úhlu pohledu. Takový Dana White to například cítí úplně, ale úplně jinak.

„Hleďte, Jakeu Paulovi jde o jediné, sám si chce v tomto sportu vydělat, a proto vyzývá kluky z UFC, protože o ty je největší zájem. Jeho cílem je dostat se sem k nám, aby byl součástí naší organizace a mohl si vydělávat miliony dolarů,“ myslí si Dana White.

dana white smich

„UFC je místem, kde se točí spousta peněz. Pokud jste dobří, jako opravdu dobří a umíte budit zájem, pak dostáváte milionové odměny z PPV. Conor McGregor, Khabib Nurmagomedov a další by mohli vyprávět, jak se tu měli pohádkově. A Jake Paul tohoto všeho chce být součástí,“ tuší.

„Jestli Jakeovi umožním se sem k nám připojit? Sami víte, že si vybírám pouze ty nejlepší zápasníky světa. Jeden zábavný fight jsme tu měli (mezi Conorem a Mayweatherem), což byla vskutku ojedinělá záležitost. Myslím si, že ji jen tak opakovat nebudeme. Jake by musel přesedlat na MMA a skutečně moc se snažit, aby vzbudil náš zájem,“ dodal White v Pivot podcastu.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.