top fight logo export web
Beneil Dariush ufc mma

Dariush: Hodně mě naštve, pokud Chandler bude bojovat o titul dřív než já

Beneil Dariush má na kontě sedm výher v řadě a už brzy se pokusí připsat osmou. Ani ta mu ale nezaručí, že bude bojovat o titul.

Divize lehké váhy je velmi nabitá kvalitou a o mistrovskou příležitost se pere dobrých pět bojovníků.

Než se ozvalo zranění, byl Dariush jen jednu výhru od titulové bitvy. V domnělém „semifinále“ se měl střetnout s Islamem Makhachevem. Osud si to ale nepřál a americký třiatřicetiletý bijec se zařadil na druhou kolej. Kde bude příští zastávka? To nikdo netuší.

Beneil Dariush ufc zapas nazor
Beneil Dariush

Beneil Dariush má nervy

„Čeká mě fight s Mateuszem Gamrotem. Velmi náročný protivník. Pokud se s ním vypořádám, očekával bych, že konečně dostanu boj o titul. UFC mi ale nic nenaznačilo a teď slyším takového Michaela Chandlera mluvit o tom, že ten titul má slíbený ještě přede mnou,“ sdělil rozhořčený bojovník, který naposledy loni v květnu v kleci přemohl Tonyho Fergusona.

„Tohle není jen Chandler, nejsem proti němu zaujatý. Pokud porazím Gamrota a nepůjdu o titul, hodně se naštvu. Přemohl jsem každého, kdo se přede mě postavil, abych se dostal do pozice, ve které jsem nyní. Hodně tvrdě dřu. Bylo by nefér, kdyby mě předběhl týpek, co má jednu nebo dvě výhry v řadě,“ zmínil se emotivně rozladěný Dariush, jenž se vrátí do oktagonu 22. října v Abú Dhabí.

Michael Chandler bude 12. listopadu čelit Dustinovi Poirierovi. Kdyby vážně uspěl, tak bychom se s ohledem na jeho popularitu nemohli divit, že se k boji o pás dostane dříve. Leč nic není nikde pevně vytesáno do kamene.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!