top fight logo export web
ferguson diaz

Nate Diaz učinil šokující doznání týkající se bitvy s Fergusonem

Všechny věci nemusí být takové, jak se na první pohled zdá. To mimo jiné přiznal i sám Nate Diaz.

Slavný veterán, který je nyní na volné noze, se během svého posledního fightu v UFC postavil do klece proti Tonymu Fergusonovi.

Divácky poměrně atraktivní matchup skončil výhrou Natea Diaze, který svého oponenta uškrtil ve čtvrtém kole. Kdyby zápas ještě ale chvíli pokračoval, možná by byl výsledek úplně odlišný.

ferguson diaz mma ufc vysledek

Nate Diaz: Zadýchával jsem se

„Jak Tony Ferguson říkal, že jsem se během zápasu zadýchával, tak měl pravdu. Bojuji už několik dlouhých let a obyčejně s kondicí nemám potíže, ale na tento druh souboje jsem zkrátka nebyl připravený,“ udivoval kalifornský bijec po drobném odstupu času.

„Jde o to, že jsem se během přípravy zaměřoval na zemaře (Khamzata Chimaeva). Opravdu jsem celý kemp ležel zády k žíněnce a jel obranné techniky proti grapplingu apod. Postoji jsme nevěnovali ani chvilku,“ povídal nyní už vysmátý bojovník, pro něhož to celé dobře dopadlo.

„Tony měl pravdu, vyčerpával jsem se, jak jsem vysílal všechny ty údery. Nebyl jsem připravený na postoj, ale byla to dobrá prdel. Lidé se bavili, já se bavil, to je hlavní. Doručili jsme dobrý fight,“ uzavřel Diaz, na kterého teď čeká boxerská anabáze. A podle všeho ji nakopne hned proti Jakeu Paulovi, pokud nejprve porazí Andersona Silvu.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!