top fight logo export web
nate diaz tony ferguson mma zapas

Ferguson: Diaze bych zaručeně porazil, udělal jsem jenom jednu chybu

Tony Ferguson si doteď sype popel na hlavu. Natea Diaze měl prý „na lopatkách“, ale jedna chyba ho stála celý zápas.

Všichni máme samozřejmě právo vyjádřit svůj názor, což se týká i Tonyho Fergusona, který stál přímo v centru dění své porážky proti druhému veteránovi Nateau Diazovi.

Během čtvrtého kola se El Cucuy po sérii úderů soupeře rozhodl k „zoufalému“ činu. Přenesl boj na zem, čímž si ovšem naběhl na gilotinu, ze které již nebylo úniku.

„Tohle byla ta největší chyba, kterou jsem v daný moment mohl učinit. Garantuji vám, že se celá Nateova příprava soustředila na bránění takedownů, zatímco má směrovala spíše na postoj. Když jsem se ho tedy pokusil vzít na zem, byl na to skvěle připravený,“ poukázal Ferguson, který jinak věřil ve svou výhru.

„Natea jsem měl dobře načatého, postupně jsem mu vzal hybnost a energii. Kdybych neudělal to jedno hloupé rozhodnutí, došel bych si pro výhru,“ nepochybuje serverem ESPN vyzpovídaný bijec.

Tony tím patrně narážel na to, že by si došel pro vítězství na body. I tady se ovšem musíme pozastavit, protože když se podíváme na dosavadní bodové hodnocení, Nate před vstupem do čtvrtého kola vyhrával. Tony tedy k výhře potřeboval ukončení před limitem, což je v boji proti Diazovi téměř nemožná záležitost…

„Viděli jste, jak se Nate během boje rozdýchával? Vypadalo to jako show pro fanoušky, ale on vážně nemohl. Kdyby mi více záleželo na výsledku, hnal bych se za ním a tyto pauzy mu nedovolil. Protože se ale jednalo o jeho poslední fight v UFC, dal jsem mu volnost,“ poznamenal Ferguson závěrem.

ferguson diaz 1

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!