top fight logo export web
nate diaz 1

To byl fofr! Nate Diaz má po konci v UFC domluvený další zápas

Nate Diaz sice právě završil svou UFC pouť, ale už má dle všeho domluvený další zápas.

Pokud si dobře vzpomínáte, někdy začátkem léta se vedla jednání mezi týmem Natea Diaze a Jakea Paula. Tehdy došlo k předběžné domluvě, která by měla zkraje příštího roku vejít v platnost.

„Já a Nateův tým jsme neustále v kontaktu. Dokonce jsme vedli nějaké rozhovory, které však utnul Dana White a začal nám hrozit postihem. Jak jsem řekl, ten člověk je naprostý fízl, který nedopřává svým fighterům kousek volnosti,“ uvedl Jake Paul.

„Osobně bych chtěl boxovat ještě letos, ale uvidíme, jak na tom bude Nate po duelu s Khamzatem. Nevylučuji ani, že si do té doby nedám ještě jeden zahřívací zápas, pokud se nám něco podaří vyjednat. Jsem mladý a potřebuju se udržovat ve formě,“ sdělil mladý YouTuber. A jak řekl, tak i učinil. Vyjednal si zápas s Andersonem Silvou, s nímž se střetne 29. října.

Na tomto turnaji, tedy mezi Paulem a Silvou, se objeví právě i Diaz s pár přáteli. Možná se tam už pokusí o nějaké promo, to jisté není. Michael Bisping má ale nějaké informace navíc.

„Je jasné, že tohle je bitva, která byla už kdysi v jednání. Dříve nebyla realizovatelná, protože byl Nate vázán smlouvou k UFC, teď je ale volný bojovník, a jak sám řekl, půjde provětrat prostředí v novém světě, tedy boxerském ringu,“ pravil bývalý šampion střední váhy UFC.

„Nateovi jde o prachy. Je mu třicet sedm let a jeho okruh možností se zužuje. Než to úplně zalomí, dá si ten jeden velký zápas s Jakem Paulem. Bude to naprostý trhák pro PPV. Sám Nate ví, že kromě trilogie s McGregorem mu nikdo takové prachy nedá, proto k tomu dojde. Bude to hned po Silvovi,“ pověděl Bisping.

Jake Paul našel mecenáše. Ten hodlá promovat jeho zápas s Natem Diazem

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!