top fight logo export web
David Dvorak a jeho dalsi zapas v prosinci v UFC

David Dvořák se pokusí v UFC přemoct bývalého šampiona Rizinu

David Dvořák vstoupí koncem letošního roku do svého pátého zápasu v UFC. Soupeřem mu bude bývalý šampion japonského Rizinu.

Jméno soupeře byl David až doposud kvůli podmínkám smlouvy nucen tajit, přesto se to zahraničním mediím podařilo rozšifrovat. Oponentem elitní české muší váhy se ještě letos, konkrétně 17. prosince, stane ostřílený angolský bijec Manel Kape.

Kape je bývalým šampionem organizace Rizin, v níž ještě před třemi lety působil i český samuraj Jiří Procházka. Právě zde si Manel v rámci bantamové váhy dokráčel pro mistrovský opasek.

S přesunem do UFC se devětadvacetiletý bijec zařadil o divizi níže, tedy do muší váhy. Svou pouť na nejvyšší MMA úrovni začal sice dvěma prohrami (obě na body), ovšem následně si připsal dvě výhry KO/TKO.

Kape proti Dvořákovi vyrukuje z dvanácté pozice oficiálního žebříčku UFC a případnou výhrou se pokusí vyhoupnout do hlavní desítky. Davidovi naopak v muší váze nyní náleží osmá příčka a jak se nechal slyšet, jeho cílem je se na této pozici udržet či přiblížit se k elitní pětce.

Předběžně to vypadá, že by oběma borcům mělo patřit místo na hlavní kartě turnaje UFC Fight Night 216, který se koná v onom zmíněném termínu 17. prosince. O vrchol večera se postará dvojice středních vah, a sice Jared Cannonier a Sean Strickland.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!