top fight logo export web
José Aldo řekl, kdo s ním nechce bojovat v UFC

Dillashaw je podvodník, už by o titul nikdy jít neměl, myslí si Aldo. Co navrhuje UFC?

V bantamové váze bychom se měli dočkat duelu mezi šampionem Sterlingem a navrátilcem Dillashawem. Jedná se ale o scénář, který se Aldovi vyloženě nelíbí.

Kdo je jednou chycen při tom, jak podvádí, už by neměl dostávat na té profesionální úrovni šanci. „Kazíte tím práci ostatních poctivých zápasníků, kteří tvrdě dřou, aby dosáhli svých úspěchů!“ tvrdil vždy José Aldo, který se tak navážel do TJ Dillashawa, jenž si odpykal dvouletou stopku za užití EPO.

TJ je každopádně nositelem velkého jména a Dana White mu sám slíbil, že ho nechá zabojovat o jeho bývalý pás, jenž je nyní ve vlastnictví Aljamaina Sterlinga. To je shodou okolností člověk, proti němuž by rád bojoval i sám Aldo.

„Já a Sterling jsme dvěma nejlepšími bantamovými vahami současnosti, to my bychom se měli utkat mezi sebou. Dillashaw je podvodník a lidé jako on by už neměli dostávat žádné titulové příležitosti. To, že dva roky seděl mimo hru, je jasným důkazem, jak vážný jeho prohřešek byl. Zkazil reputaci jak sobě, tak i všemu, čeho kdy v kariéře dosáhl!“ rozpovídal se brazilský veterán.

TJ Dillashaw ufc

Tohle však není jediný problém, který Aldo musí řešit. Momentálně je v tom titulovém pořadníku před ním i vracející se Henry Cejudo. A pokud nezamíří do pérové váhy, bude rovněž usilovat o pás bantamu.

„Henry Cejudo si tu žádnou šanci nezaslouží už jen proto, že šel do důchodu, aby si v UFC vynutil větší plat. Se svým plánem ale pohořel a ztratil dva roky. Pokud je tak dlouho mimo hru, ani on by o titul bojovat neměl,“ myslí si Aldo.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.