top fight logo export web
conor mcgregor zlost

Smutná zpráva pro fanoušky McGregora, Dana White ztrácí optimismus

Žádný brzký návrat se konat nebude, McGregorova noha na tom prý stále není dobře, aby mohla být vystavena náporu celého zápasu.

Dana White se původně ještě v zimě snažil navnadit fanoušky, že se jejich irská modla vrátí v létě do klece a že by to teoreticky rovnou mohlo být do boje o titul.

Cíl této myšlenky se jen tak nezmění, tedy zejména ta její mistrovská část, ale návrat se pozdrží. A to se dá říct o dost.

conor mcgregor ufc navrat

McGregor a jeho návrat se komplikuje

„Conorova noha na tom bohužel není nejlépe. Myslel jsem si, že se stihne do léta vrátit, ale to byl jen můj hrubý odhad. Nové doporučení od jeho lékařů nám říká něco jiného,“ prozradil Dana White.

Možná to nevyjde ani na podzim. Poučil jsem se ze své předchozí chyby a raději nebudu slibovat žádné konkrétní termíny. Myslím si, že je reálná letošní zima nebo něco ke konci roku. To, čím si Conor prošel, je vskutku náročné zranění,“ informovala hlava organizace.

Znamená to tedy, že se UFC bude doposud držet svých naplánovaných titulových bitev. Těmi jsou Gaethje vs. Oliveira a především pak Usman vs. Edwards, neboť velterová váha má být tou destinací, na jejíž titul má Notorious políčeno.

„Edwards z žádné titulové bitvy neodstoupí. Četl jsem nějaké zprávy, že by ho Conor měl nahradit, ale jednak by to k Edwardsovi bylo nefér a jednak na tom Conorova noha není nejlépe, takže tento scénář nepřipadá vůbec do úvahy,“ potvrdil White pro ESPN.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.