top fight logo export web
Askren Masvidal

Drsný výsměch Masvidalovi! Takto si ho dobral rival Ben Askren!

Masvidal si nyní připadá jako hrdina, svým husarským kouskem se ale ztrapnil, že si z něj i takový Ben Askren dělá srandu.

Napadnout někoho srabácky, bez varování a prakticky zezadu (nebo tedy alespoň z boku, jak uvádí policejní protokol), to není akt, za který si vysloužíte nějaké uznání, Jorge Masvidal si za něj přesto nějaký obdiv žádal.

V noci z pondělí na úterý se totiž Jorge a jeho pár blízkých přátel objevili před Papi Steak Housem v Miami, kde zrovna večeřel Colby Covington. Ten netušíc žádné hrozby v klidu vyšel ven a rázem se proti němu rozeběhla skupinka neznámých agresorů v rouškách a s kapucí. Nastal zmatek.

Dle policejního záznamu byl z této skupinky zřetelně rozeznán pouze jeden útočník, tím byl právě Masvidal, jenž na Covingtona zaútočil z boku a stihl jej trefit dvěma rychlými údery do obličeje. Napadený bojovník zareagoval tak, jak v dané situaci asi nejlépe mohl. Vzal nohy na ramena a běžel se schovat zpátky do restaurace, kde vyčkal do příjezdu policie.

Hrdinství? Ale kdeže…

Masvidal se tímto kouskem chlubil na sociálních sítích a Covingtona přímo vyzval, aby ukázal svůj obličej a následky svých zranění. Měl mít totiž vyražený zub a zřejmě i monokl u oka.

Sám držitel pásu BMF ale asi nečekal, že se tato „sranda“ promění v moment trapnosti. Mnoho fanoušků jej místo uznání zkritizovalo a označilo za sraba. Jejich hlas ovšem nebyl slyšet tak moc, jako byl slyšet názor bývalého Masvidalova soupeře Bena Askrena.

„Jen si představte, že máte dvacet pět minut k tomu, abyste někoho legálně udeřili tolikrát, kolikrát jenom chcete. Vy to ale nezvládnete, a tak si to musíte vynahradit tím, že se připlížíte ke steak housu,“ smál se Askren.

A dá se říct, že je toto rýpnutí velmi výstižné. Masvidal měl stále poměrně nedávno pětadvacet minut k tomu, aby Colbyho legálně zbil v kleci. Po boji si sypal popel na hlavu, že předvedl jeden ze svých nejhorších výkonů vůbec. Svou zlobu si ale vynahradil o pár dní později, kdy zaútočil na nic netušícího člověka.

Protože ale zákony platí pro všechny, čeká teď na miamského výtržníka několik krušných chvilek. Pokud bude Covington spolupracovat s policií a trvat na obvinění, bude Masvidalovi podle platných floridských zákonů hrozit až pět let za mřížemi.

Masvidal

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.