top fight logo export web
56536059824c360a344db6e5a923e7e7bcf88ffc

Dustin Poirier: Jsem nejlepší a mohu porazit každého

Nadšení po vyhraném zápase bývá u spousty bojovníků natolik veliké, že jsou vždy nabuzeni překonávat své vlastní limity a dostávat se čím dál více až za hranice vlastních možností. Jaké další kroky vyhlíží Dustin Poirier, který v Calgary během utkání v lehké váze přemohl Eddieho Alvareze?

Devětadvacetiletý Dustin Poirier (číslo 4 ve světovém žebříčku UFC) se opět o něco více posunul ke svému vysněnému cíli. Duel, jenž se nesl na vlně několika krvavých zranění po tváři Eddieho Alvareze, kterému doposud patřila třetí příčka v tomto bojovém odvětví, vyzněl ve prospěch prvního jmenovaného hrdiny, jemuž motivace rozhodně nechyběla.

Americký zápasník poslal svého soupeře k zemi už ve druhém kole, čímž si řekl jak o pozornost médií, tak i o pozornost dalších bojových velikánů, s nimiž by se rád jednoho dne utkal.

„Na kontě mám další výhru a jsem zase o něco blíže k boji o světový titul. Jsem nejlepší na světě a mohu porazit každého, na koho si jen ukážu,“ pravil Poirier po vítězném souboji. Cílem amerického zápasníka je nyní doposud neporažený ruský velikán Khabib Nurmagomedov, který v současnosti upřednostňuje jiné hvězdy pro druhou stranu barikády. V jeho hledáčku utkvěl irský reprezentant Connor McGregor, jemuž by rád vyčinil za jeho poslední „chuligánské“ chování.

Poirer tak alespoň prozatím získal svou pomstu vůči stejnému protivníkovi z posledního roku, když během sobotní noci dal zapomenout na Alvarezův ostrý kopanec do hlavy. Ten se totiž během jejich vzájemného střetnutí v Dallasu nebál sáhnout až za hranice povolených pravidel a svého oponenta prakticky knockoutoval, načež Dustin nemohl pokračovat a zápas se tak dočkal své anulace.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.