top fight logo export web
Dustin Poirier o jeho UFC kariere

Dustin Poirier prozradil, jakých dvou věcí v kariéře nejvíce lituje

Dustin Poirier lituje ve své UFC kariéře dvou věcí a přiznává, že možná ani jednu už nenapraví.

Na Poiriera bude už za pár hodin čekat duel s Michaelem Chandlerem v newyorské Madison Square Garden. Ještě předtím si ovšem plnil své mediální povinnosti, kde od jednoho z novinářů čelil otázce, zdali si myslí, že se ještě stane šampionem (lehké váhy). Odpověď byla velmi upřímná.

Dustin Poirier na UFC 282

„Když jsem viděl Makhacheva, přijde mi, že tu máme nového Khabiba,“ reagoval s mírným úsměvem. „Samozřejmě se o to ještě pokusím, ale je dost možné, že jsem k tomu svou nejlepší příležitost už měl. A nejen jednu, vlastně dvě. A všichni víme, jak to dopadlo,“ uvedl Poirier.

„To je věc, která mě skutečně mrzí. Vím, že mám zkušenosti, abych se stal šampionem, jen jsem to nedokázal zužitkovat. Teď už příliš silnější asi nebudu, přesto se o to (zabojovat o pás) ještě pokusím. Uvidíme, kdo se mi postaví do cesty a jak ta cesta bude dlouhá.“

Pak ovšem zmínil ještě jednu věc. „Také mě mrzí, že odešel Nate Diaz do MMA důchodu. Můj zápas s ním byl v řešení dobré čtyři roky. Se všemi ostatními soupeři, s kterými jsem se chtěl utkat, jsem se utkal, s Natem to ale nikdy nevyšlo. A teď už vím, že to ani nikdy nevyjde,“ přiznával.

„To je druhá věc, které nejvíce lituji, protože nám ten zápas byl souzený. Všichni vědí, jak moc jsem vždy chtěl Nateovi čelit. Několikrát jsme se ten fight pokusili vyjednat, pokaždé to však padlo. Fakt mě to štve a mrzí zároveň, že se zrovna my dva nikdy neutkáme,“ sdělil Poirier.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!