top fight logo export web
Israel Adesanya a Alex Pereira se pripravuji na UFC 281

Dvě tvrdé podpásovky! Pereira se takto před zápasem dostává Adesanyovi pod kůži

S blížícím se bojem o titul získává Alex Pereira psychickou výhodu na svou stranu.

Mnoho bojovníků vám poví, že úloha šampiona není vůbec lehká. Zaprvé se musíte neustále motivovat a zadruhé je na vás vyvíjen pořád větší a větší tlak, abyste kromě úspěšné obhajoby předvedli i nějaký slušný výkon.

Nyní je úloha nigerijského šampiona o to náročnější, jelikož bude čelit svému dávnému přemožiteli z kickboxerského prostředí. A vůbec nejhorší pro Adesanyu je, že právě na tuto skutečnost jej každý, ale naprosto každý upozorňuje. Však už toho musí mít plnou hlavu.

Alex Pereira si na UFC 281 věří

„Rád bych vám řekl, že se snažím Izzymu dostat do hlavy, ale asi to nemá cenu, protože v ní už dávno jsem,“ smál se Pereira, který věří, že si nad svým známým rivalem střihne zlatý hattrick.

„Víte, jaký byl nejlehčí fight celé mé kariéry? Má KO výhra nad Israelem Adesanyou,“ vtipkoval Pereira. „A víte, jaký je nejoblíbenější fight mé kariéry? Má druhá výhra nad Israelem Adesanyou,“ rozdával verbální podpásovky.

„Nechci se mu vysmívat, ale tak to je. Izzy je nudný šampion. Lidé se za něj stydí. Vlastně se v UFC příliš nepředvedl, vždy jen stál a nechal soupeře, aby se proti němu vybodovali. Těším se. Vážně se těším, až ho vytáhnu z té jeho komfortní zóny, ve které se domnívá, že je dominantním fighterem,“ slíbil Pereira skrze Yahoo Sports.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!