top fight logo export web
Israel Adesanya a Alex Pereira uz na UFC 281

„Udeř a uteč.“ Adesanya poodkryl svou taktiku na rivala Pereiru

Výhra v tomto zápase je extrémně důležitá, ví Israel Adesanya, který je pro triumf nad starým rivalem Pereirou ochotný udělat všechno.

Ačkoliv se jedná o MMA, kde nastupuje prakticky s čistým štítem, stále nelze Adesanyovi odpustit ty dvě porážky, které s Alexem utržil v kickboxu. A jelikož o nich ví i široké publikum, je nyní na úřadujícího šampiona z řad divize střední váhy UFC vyvíjen enormní tlak.

„V tomhle duelu nejde jen o titul. Čert vem titul, tohle je velmi důležité proto, jelikož jsem s Pereirou už dvakrát prohrál. Bylo to v kickboxu, teď ale přejdeme do mého světa a tady mu to musím vrátit,“ je si vědom nynější mistr z divize do 84 kilogramů.

A jakou taktiku má připravenou? „Hodně jsem sledoval Floyda Mayweathera, když byl ještě aktivním boxerem. On vždy říkal, že podstatou bojových umění je trefit a neinkasovat, což je přesně i můj cíl. On byl mistrem v tom defenzivním stylu boxu, v MMA je to poněkud jiné, ale principy jsou stejné,“ uvedl Adesanya.

„Myslím si, že po mně Pereira půjde od prvních sekund duelu. Já jsem šampion a nemusím se nikam hnát, naopak potřebuji být chytřejší jak on. Trefit a uhnout, trefit a uhnout. A jakmile přistoupí na mou hru, potečou mu nervy a začne chybovat,“ vylíčil Adesanya pro Combat TV.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!