top fight logo export web
conor mcgregor notorious poirier

Dveře ke čtvrtému zápasu s McGregorem se otevřely, připouští Poirier. A je ochotný i přejít do veltru

Původně tento nápad zamítal, ale nyní i on sám změnil názor. „Čtvrtý zápas s McGregorem se může uskutečnit,“ přiznává Poirier.

Současná bilance hovoří 2-1 ve prospěch amerického borce, který ovšem poslední dny nezažívá v UFC zrovna skvělé časy. Nejprve prohrál další bitvu o titul a potom si jen marně domlouval zápas s Natem Diazem, kterého mu Dana White odmítal schválit.

„Už jsem dlouhou dobu bez zápasu. Chodím trénovat bez nějakého cíle. Nevím, co se mnou bude,“ lamentoval Poirier v interview pro MMA Fighting, kde stihl přiznat, že se na něm tato absence podepsala.

„Došlo to až do bodu, kdy musím prosit o zápas. Jsem dokonce připravený bojovat i s Colbym Covingtonem, kterého jinak nenávidím a který si ty prachy za fight se mnou vůbec nezaslouží,“ míní.

Dustin Poirier

Nakonec ale usoudil, že by bylo nejlepší zcela jiné řešení… Takové, při kterém si on sám bude moct nejvíce vydělat.

„Jak jsem už jednou řekl. Nevím, jak dlouho v této hře ještě budu, a proto se snažím vyhledávat zápasy, co mají smysl. Chci soupeře, co mě bude motivovat finančně anebo mě dostane k titulu,“ řekl.

A do tohoto scénáře spadá i jeho starý známý irský rival Conor McGregor.

„Určitě se tímto opět otevřely dveře i k případnému čtvrtému souboji s Conorem McGregorem. Můžeme se střetnout nejen v lehké váze, ale i ve veltru. Pokud se Conor skutečně vrací, tak ano, můžeme jít do toho,“ odhalil Poirier, který ještě nedávno o Irovi nechtěl ani slyšet. Dnes ale zápas s ním, zdá se, vítá s otevřenou náručí.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.