top fight logo export web
Joanna Jedrzejczyk konec kariery

Emotivní loučení. Jedrzejczyk posílá poslední sbohem a vysvětluje, proč končí kariéru

Joanna Jedrzejczyk pocítila, že je na čase předat štafetu mladším, a tak s těžkým srdcem, jelikož tento sport miluje, ukončila kariéru.

Čtyřiatřicet let není sice nějaký důchodový věk, ale přeci jen už je to doba, kdy fighteři poznávají jistý úbytek na své výbušnosti.

Slavná polská zápasnice Joanna Jedrzejczyk svou kariéru postavila na hladu, rychlých výpadech a skvělých reakcích, což jsou vlastnosti, které ve svých posledních soubojích již nedokázala prodat. A když tedy přišlo zdrcující KO od Weili Zhang, pochopila, že se nemá cenu dále snažit.

Joanna Jedrzejczyk ukončila kariéru

„Je konec, přátelé, jsem v důchodu. Zanedlouho mi bude třicet pět, což znamená, že se bojovým sportům věnuji už dvacet let. A to je strašně dlouhá doba, abyste pochopili své tělo, své možnosti a věděli, co od sebe můžete či nemůžete očekávat,“ řekla na tiskové konferenci.

„Vždy jsem se ze sebe snažila vydat to nejlepší. Lidé to možná nevidí, neví, kolik úsilí do té přípravy vkládáme, ale vždy jsem makala tak tvrdě, jak to jen šlo. Neměla jsem prakticky čas, abych se pozastavila a přemýšlela nad svým vlastním životem. Teď budu mít šanci to napravit,“ ví.

„Hádám, že nastala chvíle na poslední sbohem. Já si své sny splnila, což můžete i vy. Následujte své sny, ale nepočítejte s tím, že k vám přijdou samy. Musíte pro to také něco udělat,“ uvedla jedno moudro závěrem.

Bývalá šampionka slámové váhy se tak s UFC loučí po dlouhých osmi letech věrných služeb. Mezi její nejvýznamnější úspěchy patří výhry nad Carlou Esparzou, Jessicou Andrade, Michelle Waterson, Teicou Torres či Claudií Gadelhou.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.