top fight logo export web
Gilbert Burns ufc zapasy

Gilbert Burns prozradil, proč se po duelu s Chimaevem neubránil slzám

I když předvedl skvělou show, za kterou se vůbec nemusí stydět, stejně se po duelu neubránil slzám.

Pro každého, komu opravdu záleží na úspěchu, je velmi obtížné přijmout porážku, ať už přijde v jakékoliv podobě.

Gilbert Burns sice Khamzata nahulil svými nejlepšími údery, ale stejně mu to na výhru nestačilo. A i když ho diváci za předvedený výkon opěvovali, pro jeho samotného to byl velmi emotivní zážitek.

„Celou dobu jsem si v hlavě opakoval, že to musím vydržet až do šatny, ale nešlo to. Ta atmosféra byla natolik silná, že se mi prostě ty slzy spustily samy,“ říkal Burns.

„Prvně jsem byl naštvaný, že jsem nevyhrál, protože mi k výhře skutečně moc nechybělo, a za druhé mě dojalo, kolik lidí s verdiktem bodových rozhodčích nesouhlasilo. Když cítíte tu podporu přímo v areně a když vám to jistí lidé přímo po boji řeknou i do tváře, emočně se zlomíte. Takto to na mě působí, takto já tím sportem žiju,“ práskl na sebe.

Není to poprvé, co jsme Burnse spatřili zalitého slzami, pokaždé to ovšem bylo při podobné příležitosti.

„Možná si myslíte, že jsem divný. Dojímá mě, když mohu dělat něco nejen pro sebe, ale i pro fanoušky. A oni mi to svou podporou takto vracejí. Kolikrát se snažím své emoce držet na uzdě, ale ta atmosféra na plných stadionech je fakt silná,“ dodával Burns.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.