top fight logo export web
Colby Covington Khamzat Chimaev

Burns: Covington si jenom vybírá soupeře, ten se nikdy s Chimaevem neutká

UFC se svými snahami domluvit zápas Colby Covington vs. Khamzat Chimaev podle Burnse přijde vniveč.

Covington se od té osudné noci, co byl venku napaden Masvidalem, příliš nevyjadřuje, a tak neznáme jeho oficiální názor, který má na případný zápas s Chimaevem.

A i když Colby mluvit nemůže, Gilbert Burns se rád chopil slova za něj. Jeho reakce ale „Chaosovy“ fanoušky příliš nepotěšila.

„Kdyby k tomu zápasu došlo, byl by náročný pro oba. Ale jak už dobře víme, Colby od opravdových výzev utíká, a tak jsem si jistý, že duel s Khamzatem nepřijme,“ řekl Burns.

„Pokud je ve velterové divizi někdo, o kom mohu stoprocentně říct, že si vybírá soupeře, pak je to právě Colby. Khamzat pro něho představuje velké riziko, které nebude chtít podstupovat, proto si zase raději vyhlédne nějakého soupeře typu Masvidala,“ myslí si.

A co tedy zbude na švédského Vlka? „Střetne se s Belalem Muhammadem a vítěz pak půjde o titul. Covington si mezitím pokusí vyhlédnout nějakou lehkou váhu typu Poiriera, ale rozhodně žádný náročný fight nepřijme,“ má jasno Burns.

Gilbert Burns otazka

Není to poprvé, co tento brazilský bijec takto mluví. „Chaos“ mu doslova leží v žaludku, nemůže ho i kvůli jeho trashtalku vystát, a tak si ho pravidelně bere do pusy.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.