top fight logo export web
Usman slíbil, že tentokrát Masvidala sejme na KO, prozradil Predátor Ngannou

Masvidal: Usman není nijak speciální. Je to hrozný striker a porazitelný soupeř

I když s ním naprosto jasně prohrál už dva duely, stále je přesvědčený, že potřetí by ho konečně srazil na kolena.

Jorge Masvidal má aktuálně na kontě tři prohry v řadě a jeho hvězda pomalu pozhasíná. Lidé si postupně začínají uvědomovat, že zejména v tomto věku už jeho výkony lepší nebudou… Pokud se tedy nestane nějaký zázrak.

Co se ovšem týká samotného sebevědomí, to floridskému bojovníkovi nechybí. V podcastu u Logana Paula se „Gamebred“ nechal slyšet, že si na takového neomylného šampiona, jako je Kamaru Usman, stále věří.

„Jedno vím jistě, Kamaru je porazitelný,“ řekl na úvod. „Ve skutečnosti je porazitelný naprosto každý fighter, zejména Usman mi však nepřijde nijak speciální. Pokud stojí na nohou, jeho technika boje je naprosto žalostná. Možná se mu proti mně podařilo propasírovat jeden úder, ale jeho postoj je jinak strašný. V tom můj názor nikdo nezmění.“

Kamaru Usman UFC

Kamaru Usman je jedničkou UFC

Masvidal poprvé s Usmanem prohrál jasně 3-0 na na body a 5-0 na kola, v následné odvetě si slíznul dokonce ve třetím kole KO. To je to KO, které Jorge v rozhovoru s Loganem Paulem zmínil. Zcela unesen z něho jinak ale není.

„Pokud dám vzpomenout na můj druhý souboj s Usmanem, tak pokud se to drželo v postoji, zahrnoval jsem ho solidními údery. V druhém kole jsem ho dokonce trochu nahulil. Pamatuji si, že se mi po jednom jabu roztancoval. Kdyby nastal třetí duel, byl bych ještě lepší,“ snaží se vydláždit si cestičku k případné další bitvě, na kterou ovšem už nemá žádné zásluhy.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.