top fight logo export web
jiri prochazka motivace

Glovera respektuji, ale budu k němu naprosto nemilosrdný, hovoří Procházka, který už odletěl do Asie

Jiří Procházka už odletěl do Thajska na ostrov Phuket, kde završí svou přípravu na Glovera Teixeiru.

Vysněná bitva o pás polotěžké váhy UFC se blíží a moc razantních změn doladit nezbývá. Všichni vědí, jak Glover Teixeira bojuje, a i Jiří Procházka s tím počítá. Udělá ovšem vše proto, aby to jeho šampionský protějšek na zem vůbec nestáhl.

„Glover je velký bojovník, který bude sázet především na své zkušenosti. Bude mě chtít překvapit, prosadit si svou nekompromisní strategii, kterou ukázal v posledních zápasech. A s tímto vědomím musím udělat naprostý kontra styl,“ poznamenal Procházka pro deník Sport.

„Ke Gloverovi přistupuji s respektem, ale musím být absolutně nemilosrdný a jít přímo pro titul. Vůbec se s tím nemazat,“ plánuje si český samuraj, který razí heslo, že pravý bojovník v kleci tráví co nejméně času, co to jen jde. I proto byl zklamaný, že se mu například takového Dominicka Reyese nepodařilo ukončit dříve než v samotném závěru druhého kola.

„Cítím, že jsem se od posledně opět ve všech směrech zlepšil, ale až samotný zápas ve mně zažehne ten pravý oheň. Nechci se teď zbytečně vybuzovat do takových výkonů. Vím, že až samotný souboj probudí tu plnou sílu,“ okomentoval i s ohledem na svou přípravu, která se nyní přesouvá do horkého tropického pásu.

jiri prochazka henry cejudo mma

Turnaj UFC 275 se bude konat 11. června na Singapore Indoor Stadium v ​​Kallangu v Singapuru. Procházkovi s Teixeirou má patřit hlavní zápas večera. Předskokany jim budou dělat Valentina Shevchenko s Tailou Santos a Weili Zhang s Joannou Jedrzejczyk.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.