top fight logo export web
miocic jones zapas box

Henry Cejudo předvídá průběh bitvy Miocic vs. Jones a tuší velkou pohromu

UFC se chystá zrealizovat zápas mezi Stipem Miocicem a Jonem Jonesem, ale pro jednu stranu to podle Cejuda hodně špatně skončí.

Triple C má povětšinou přesné předpovědi, proto se vyplatí si poslechnout, s jakým názorem přišel nyní.

Momentálně se zaměřil na právě chystaný souboj mezi Miocicem a Jonesem… tedy prakticky dvěma navrátilci, kteří shodně minimálně rok absentovali. Jednomu z nich ale tento comeback pořádně zhořkne.

henry cejudo youtuber

Výsledek zápasu Jon Jones vs. Stipe Miocic?

„Líbí se mi tento fight. Z hlediska atraktivity pro diváky to je super, z hlediska Stipeho kariéry to už tak dobré není,“ řekl Cejudo během svého pravidelného podcastu se Schmem.

„Miocic je legenda těžké váhy, ale potíž je v tom, že jeho čas už vypršel. Aktuálně zde nevidím nic, čím by Jona mohl ohrozit. Všechny aspekty MMA hovoří v Jonův prospěch a já věřím, že v tomto duelu bude naprosto dominovat,“ předvídá.

„Kdyby se měl Jon utkat s Francisem Ngannouem, byl bych více nervózní, ale takto se ničeho příliš neobávám. Lepší fight si pro svůj návrat nemohl vybrat,“ dodal Cejudo, který nyní Jonesovi dělá mentora. Společnými silami se snaží pilovat zejména wrestling a grappling.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.