top fight logo export web
Je možné, že se Jones už nikdy nevrátí, nastínil Dana White

V létě se zaměříme na duel Jones vs. Miocic, navnadil White. Jak to bude s pásem šampiona?

Jonesův návrat je opět o kousek blíže. Nyní o něm hovoří dokonce i Dana White, který už má v hlavě i konkrétní plán.

Bývalý šampion polotěžké váhy se po více než dvouleté pauze vrátí zpátky k činnosti, která mu šla nejlépe a ve které je považován za nejlepšího atleta celé historie.

Jak sám Jones podotkl, mělo by se tak uskutečnit v nějakém z letních termínů, během něhož se pokusí získat do své moci mistrovský pás, momentálně však z té nejvyšší hmotnostní kategorie.

„Jsem rád, že se jednání s Jonem konečně někam posunula. Poslední měsíce pro něho nebyly jednoduché, ale jak se zdá, je připravený vše vrátit do starých kolejí,“ informoval Dana White.

A jak už víme, Francis Ngannou je po operaci kolenních vazů, letos se do klece už jen tak nepodívá, a proto bude do hry opět vhozen pás pro dočasného šampiona.

jon jones reyes

Jon Jones pomýšlí na titul UFC

„Věc se má tak, že se Jon chce stát šampionem a zároveň i Stipe se chce stát šampionem. S Francisovou absencí nebudeme moct jinak než do hry opět vhodit prozatímní titul. Ještě jsme se definitivně nerozhodli, ale vypadá to, že si to o něj dají Jon a Stipe mezi sebou,“ řekl White.

Následně už zbývá jen vyřešit nějaký konkrétní termín. Vše ukazuje na léto.

„Půjde asi o červenec, možná i srpen. Jsou tu ještě jisté záležitosti, které je třeba dořešit, ale prakticky všichni se shodujeme, že tento scénář dává největší smysl,“ vypověděl White pro TMZ Sports.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.