top fight logo export web
kevin holland sen

Holland: Dal jsem si houbičky a měl jsem vize. Stanu se šampionem, je to nevyhnutelné

Celá divize velterové váhy by se měla mít na pozoru. Do popředí se tlačí bojovník, který má údajně vepsáno v osudu, že se stane šampionem.

Kevin Holland je díky svým skutkům mimo oktagon už teď ve své podstatě jakýmsi šampionem lidu. Nyní by rád tento status ještě povýšil a stal se i vládcem UFC.

Ve střední váze mu pšenka příliš nekvetla, zastavovali ho hlavně bojovníci s pokročilou zemí, ale zdá se, že ve velterové váze našel Kevin svůj optimální rytmus.

Po dvou výhrách v řadě se devětadvacetiletému Američanovi vrátilo sebevědomí, které vyvrcholilo i odvážnou předpovědí.

Konec srandy, na tom wrestlingu začnu pracovat, slíbil Holland, jenž si na tréninky najal bývalého šampiona

Kevin Holland šampionem UFC

„Zapamatujte si má zas*aná slova, stanu se šampionem! Před pár týdny jsem si dal houbičky a po nich jsem měl jasné vize. Mám vepsáno v osudu, že budu šampionem!“

„Říká se, že když se sjedete poprvé, tak vidíte budoucnost. Já ji viděl. Stanu se zas*aným mistrem veltru. To je můj úděl, je to nevyhnutelné,“ vyjádřil se Holland pro MMA Fighting.

A my si asi úplně v klidu můžeme říct, že ačkoliv jsme tu za celé ty roky měli řadu předpovědí, které mohly být sebevíc šílenější, ještě žádná z nich se nezakládala na frázi „Dal jsem si houbičky“. Třeba nám právě Holland otevřel dveře k věštění budoucnosti.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.