top fight logo export web
Kevin Holland zlepseni

Kevin Holland předvídá výsledek války Covington vs. Masvidal

Ani Kevin Holland si jako nový přírůstek velterové váhy nenechá ujít tuto velkorysou podívanou.

Dle mnohých má tato válka ohromně vysoký potenciál, což vycítil i Dana White, a proto z ní udělal hlavní zápas turnaje UFC 272, jenž se má konat 5. března.

Jak Colby Covington, tak Jorge Masvidal usilují o trilogii s šampionem Usmanem, jen jeden se jí však bude moct přiblížit, druhého bude čekat strmý pád.

„Tohle bude skvělá podívaná. I když se ještě neuskutečnila, prostě vím, že se bude na co těšit. Tohle je jako fotbalové derby, ve kterém jdou veškeré predikce stranou, vyhrát může jedna i druhá strana,“ myslí si perspektivní Kevin Holland.

„Za normálních okolností bych si sám nebyl schopný vybrat vítěze, ale pokud na mé odpovědi trváte, pak musím jít s Colbym. Přijde mi, že jeho wrestling bude v tomto boji rozdílový, a sami víte, jak nemám rád wrestlery, protože vládnou této hře,“ smál se.

„Jorge nicméně Colbyho zná, proto může přijít s dobrou taktikou. Určitě můžeme vidět i několik dobrých výměn v postoji. Tahle válka se prostě ponese na nádechu zlé krve, jakýkoliv scénář je v ní možný, ale i tak věřím spíš Colbymu,“ dodal serverem ESPN vyzpovídaný Holland.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.