top fight logo export web
Holloway_Kattar_ufc

Holloway by si raději měl zacpat uši. Dana White hovoří o nejlepší pérové váze všech dob

Max Holloway, Conor McGregor i José Aldo ostrouhali. Dana White odhalil, že je nejlepší pérovou vahou všech dob někdo jiný.

A my nemusíme chodit ani nijak daleko, abychom pochopili, o kom je skutečně řeč. Šampion Alexander Volkanovski v UFC ještě neprohrál, a navíc se zde nese na vlně jedenácti výher.

Během této vítězné linie narazil na jména, jako jsou José Aldo, Korejská Zombie, Brian Ortega, a především pak Max Holloway, nad nímž drží už dvě výhry. Tyto skalpy mu údajně zajistily pozici absolutní jedničky, s čímž souhlasí i Dana White.

„Víte, chovám respekt ke všem, co zde něco dokázali, ale pravdou je, že čistě v rámci pérové váhy Alex došel nejdál. Takže s ohledem na události, které se datují k dnešnímu dni, považuji Alexe za nejlepší pérovou váhu všech dob,“ uvedla sama hlava UFC.

Volkanovskiho nyní čeká trilogie s Maxem Hollowayem, kde může svůj status absolutní jedničky jenom potvrdit. A pokud se mu to podaří, bude ho čekat přesun do lehké váhy.

„Alex je v takové pozici, že si může začít určovat podmínky. Jestli porazí Hollowaye i potřetí, pak mu ten boj o pás lehké váhy budeme muset dát,“ prozradil Dana White serveru The Mac Life.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.