top fight logo export web
oliveira vaha

Islam Makhachev důkladně předpověděl, jak zamete s Oliveirou

Charles Oliveira pro něho znamená první zkoušku na té vrcholné úrovni. Ruský bijec ovšem nepochybuje, že by neměla být úspěšná.

K dominantní show v podání Islama Makhacheva údajně dojde na turnaji UFC 280, jenž se bude konat 22. října v Abú Dhabí. Pro Islama je toto prakticky domácí teritorium, jelikož se počítá s tím, že se ochozy zaplní hlavně jeho příznivci.

Charles Oliveira je úspěšný fighter, který se ve svých posledních zápasech musel prodrat přes vskutku velká jména. Jediný rozdíl mezi nimi a Makhachevem je v tom, že žádné z nich ho vyloženě nebralo od prvních sekund duelu na zem. Tohle bude zásadní změna, která může být rozdílová. Právě na ni Khabibův svěřenec sází.

„První kolo bude zahřívací, druhé už Charlese stáhnu do velmi hlubokých vod a ve třetím ho ukončím!“ věstí Makhachev.

Svou taktiku popsal i podrobněji. Žádné překvapení v podobě riskantní hry v postoji bychom však očekávat neměli.

„Není to tím, že bych podceňoval Charlesovy kvality, ale ve všech svých posledních zápasech čelil hlavně postojářům. Neměl proti sobě nikoho, kdo by ho od prvních sekund zápasu tahal na zem, jako to budu dělat já.

Šampion Oliveira předpovídá, jak naloží s Poirierem. O své výhře nepochybuje

Říkám to o něm už dlouho, ten člověk má v povaze se vzdávat. Vzdal se několikrát předtím, když šlo do tuhého, a vzdá se i teď, až se mi nebude moct zvednout ze země. Všichni sice mluví o jeho jiu jitsu, ale tohle jiu jitsu bude proti mému grapplingu velmi krátké!“ věří si třicetiletý bijec, jehož poslední výhry čítají skalpy takových jmen, jako jsou Bobby Green, Dan Hooker, Thiago Moises, Drew Dober či Davi Ramos.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!