top fight logo export web
Teixeira Prochazka copanek

Je čas na změnu. Jiří Procházka vysvětlil, proč se vzdal svého copánku

Nejen jeho výkony a výjimečný styl, ale i ten copánek byl součástí toho, proč se Jiří Procházka dokázal v UFC lépe zviditelnit. Proč se ho tedy vzdal?

Když se člověku nedaří, a to teď říkáme s nadsázkou, občas se rozhoduje činit věci, které mu pomohou v tom, aby se cítil více komfortněji.

Jiří Procházka svůj titulový zápas s Gloverem Teixeirou sice vyhrál, ale úplně spokojený s výkonem nebyl – téměř vůbec. Teď je tedy na čase začít nanovo, s čerstvým větrem za zády.

„Zcela upřímně, ostříhal jsem si vlasy, jelikož jsem chtěl začít novou etapu svého života,“ vysvětlil Procházka svou poměrně nečekanou reakci novináři Arielovi Helwanimu.

„Nyní mohu začít s čerstvou energií, novým sledem událostí,“ podotýkal s tím, že ještě neví, zdali si vlasy, konkrétně copánek, nechá narůst zpět. Čas mu napoví.

Jedná se jen o „drobnou“ vizuální změnu. Jirka je šampion a lidé si ho budou pamatovat zejména díky mistrovskému pásu, ačkoliv je kouzlo samurajského sestřihu už pryč.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.