top fight logo export web
Hardy Chimaev Diaz

Je to skoro, jako byste na Diaze poslali nájemného vraha, varuje Hardy UFC před Chimaevem

Poslat Chimaeva do boje s Diazem? To je stejné, jako vhodit člověka pod parní válec, myslí si bývalý UFC zápasník.

Dan Hardy dlouho sloužil v UFC jako zápasník a následně i jako komentátor, a tak moc dobře ví, jak tato organizace funguje.

Cílem je budit co největší zájem, a jelikož Nate Diaz co nevidět odejde do MMA důchodu, hodlá Dana White jeho jména a slávy využít k tomu, aby promoval druhou svou hvězdu. A tou je, jak všichni dobře víme, Khamzat Chimaev.

„Chimaev je novým tahounem pozornosti, a navíc dokázal, že se skutečně dokáže měřit s těmi nejlepšími. Proto si ho teď UFC bude hýčkat, a proto mu chtějí předhodit nějakou oběť v podobě Natea Diaze,“ pronesl Hardy.

nick diaz nate diaz

Proč ovšem oběť?

„Protože je Nate původem lehká váha, která je už dávno za zenitem. Kromě slavného jména toho v něm příliš nezbylo. To, že mu chcete dát Chimaeva, je skoro úplně stejné, jako byste na něho poslali nájemného vraha. Ten fight je strašně nevyvážený!“ je přesvědčený.

„Nate je přírodní lehká váha, která občas zápasí ve veltru, protože je líná hubnout. To Khamzat je střední váha, která má určitě potíže shodit do veltru. Tohle je podle mě jasný pokus o vraždu,“ podal Hardy vyčítavě.

Oficiální to zatím není, že se duelu mezi Khamzatem a Diazem skutečně dočkáme, zato indicie zůstávají poměrně silné.

Zejména Nate si přeje mít tuto UFC misi už konečně za sebou. O ten poslední fight si říká již od loňského podzimu, doposud jen Dana White čekal na vhodného soupeře, kterého by mu předhodil.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.