top fight logo export web
UFC 269 Charles Oliveira

Jednou srab, navždy srab! – Gaethje popisuje, proč určitě porazí Oliveiru

Justin Gaethje šampionovi Charlesu Oliveirovi slíbil srážku s náklaďákem a je si jistý, že svůj slib splní.

Mnoho lidí Gaethjemu připomíná zápas, který se uskutečnil v říjnu roku 2020 proti Khabibovi Nurmagomedovovi. Jakmile to totiž ruský Orel vzal na zem, projevila se silná stránka jeho grapplingu, kterému Justin nedokázal vzdorovat a odebral se do říše snů.

O necelé dva roky později zde máme podobný scénář. Nepatrný rozdíl je pouze v tom, že Khabiba nahradí Charles Oliveira, který se rovněž vyžívá v boji na zemi a grappling je tedy jeho hlavní zbraní.

Je důvod k obavám, že Justin buďto odklepe, anebo se opět odebere spát?

„To v žádném případě ne!“ oponuje arizonský rváč. „Charles totiž rozhodně není žádný Khabib. Jeho schopnost přijímat rány není stejná. Charles nám už několikrát v minulosti ukázal, že se vzdává. Možná poslední dva tři zápasy se štěstím přežil, ale ten strach v něm zakořeněný pořád je,“ věří.

„Uvědomte si, že tohle je ten stejný Charles, který prohrál se Swansonem, Cerronem, Pettisem a dalšími jmény. V každém duelu měl na výběr a v každém si vybral, že se vzdá. A garantují vám, že se totéž stane v sobotu v noci. Jen ho malinko dostanu do úzkých, dítě v něm se probudí a on se opět vzdá,“ predikuje.

„Khabib se na rozdíl od Charlese nikdy nevzdal, nikdy nevykazoval tuhle mentalitu. To je zásadní rozdíl mezi nimi, a proto je ani nemůžete porovnávat… Já jsem tím, kdo vytváří bouračky. Já jsem ztělesněním živoucí pohromy. Charlese v sobotu v noci potká srážka s náklaďákem. Jeho obličej nakonec bude zmalovaný ještě více než ten Fergusonův!“ slíbil Gaethje v předzápasovém interview.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.