top fight logo export web
conor mcgregor Bisping

Jen pojď, ty s*áči! Utrhnu ti hlavu a narvu ti ji do p*dele! vrací McGregor úder Bispingovi

Conor McGregor se žádných výhrůžek nebojí, naopak slibuje Bispingovi, že když ho potká, narve mu hlavu tam, kde slunce nesvítí.

Na Britských ostrovech se nám zrodila poněkud nečekaná nenávist, kterou odstartoval sám Conor McGregor. Veřejně totiž označil Michaela Bispinga za „blba“, který je příšerný jako člověk, ale ještě více jako herec.

Bývalý šampion střední váhy UFC si danou kritiku nenechal líbit. Zaprvé ji vůbec nechápal, jelikož Conorovi nic neudělal, a zadruhé se ho to velmi dotklo. A tak rozhodl, že se nenechá zahanbit a troufalému Irovi vzkázal: „Ujisti se, že až příště budeš poblíž, tak kolem sebe budeš mít ty své gorily, protože tě jinak pořádně proplesknu, ty malý sráči!“

Zde ovšem naše rivalita nekončí, jak se zdá, tak teprve začíná. McGregor, který si sám dělal z Bispinga legraci, si vzal danou odpověď osobně. Přemístil se tedy na svůj Twitter a v sérii několika příspěvků anglickému veteránovi řekl, co si o něm myslí.

„Bispingu, ty hajzle, jsi na hovno fighter i na hovno herec. Uvidíme, až se potkáme, kdo komu co udělá. Uvidíme!“ začal McGregor zostra.

„Chceš jít do války, chlape? Chceš se mnou jít do zas*ané války? Tak v tom případě do ní půjdeme! Utrhnu ti hlavu a narvu ti ji do konečníku! Ty starý blbečku, neber si mé jméno do huby!“ rozzuřil se.

conor mcgregor
Conor McGregor

Bisping: Vůbec McGregorovo chování nechápu

Conor se sice zlobí, že si mu dovolil Bisping vyhrožovat, ale přitom tento spor začal sám, když bývalého šampiona označil za otrapu a špatného herce.

„Známe Conora, víme, jak se projevuje, ale když jsem tu jeho poslední reakci na mou osobu viděl, zůstal jsem zaražen. Skutečně jsem stál jako solný sloup a divil se, co to vyplodil,“ svěřoval se Bisping v Believe You Me podcastu.

„Sám sebe jsem se ptal, proč do mě ryje a jak ho něco takového vůbec napadlo? Je v dobré náladě, má za sebou první pivo a předvádí velkou show s Jakem Gyllenhaalem, Bůh mu žehnej. Proč se mi ale musí vysmívat a házet na mě špínu? Nechápu to,“ drbal se na hlavě.

A to byl ten moment, kdy mu ruply nervy. „Takže Conore, prostě se ujisti, že až příště budeš poblíž, tak kolem sebe budeš mít ty své gorily, protože tě jinak pořádně proplesknu, ty malý sráči!“ pálil Bisping.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!