top fight logo export web
fd01343658557e936e09efcb0bb1bf9ff7fc8c0c

Jessica Andrade: Po KO Karoliny Kowalkiewicze není žádných pochyb o tom, že příště budu bojovat o titul

Rušno na konci kalendářního období, a tím pádem i větší porce prestižní zápasové nabídky pro fanoušky, bude mít i současná držitelka pásu ve slámové váze Rose Namajunas, na níž se jíž teď zpovzdálí usmívá Jessica Andrade. Tedy zápasnice, která touží po titulovém souboji, v němž má možná už teď její sebevědomí navrch.

Hlavním důvodem, proč se Jessica ničeho nebojí, je, že „Bate Estaca“ již aktuální šampionku v minulosti porazila a svou dominanci by ráda předvedla znovu. Výhra na UFC 228 (8. září v American Airlines Center), kde tato brazilská hvězda složila již v prvním kole těžkým knokautem svou protivnici Karolinu Kowalkiewicze, ji postavila do dobré výchozí pozice.

„Přišla jsem sem (na UFC 228) s vírou, že mohu vyhrát. Nečekala jsem ovšem, že mi to bude umožněno tak rychle,“ rýpla si Andrade do své soupeřky, jež si po tom nečekaném a velice prudkém úderu musela spočítat všechny zuby.

„Z toho duelu jsem vyšla prakticky bez škrábnutí, takže se dají všechny následující plány pěkně urychlit. Pevně věřím ve své síly a také vím, co mě teď čeká. Vyvinula jsem se v mnoha aspektech Muay Thai a bude-li mi umožněn souboj o titul, nepochybuju o tom, že Namanujas opět porazím,“ svěřila se.

„Rose je velice agilní a v poslední době zapracovala i na svých úderech, ale i tak věřím ve své schopnosti. Podle mě je jedno, jestli se utkáme ve stoje, nebo na zemi, v obou případech budu mít navrch,“ zakončuje.

A kdy by tedy tento potenciální souboj o titul mohl nastat? Řeč je o UFC 231 (8. prosinec) nebo 232 (29. prosinec). Na oficiální potvrzení si ale prozatím musíme počkat.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.