top fight logo export web
pettis_cerrone

Ještě dva zápasy a konec, oznámil Cowboy Cerrone. Umožní mu to však UFC?

Donald Cerrone si v UFC plánuje dát o jeden zápas více, než by mu původně zaručil Dana White.

Cowboye Cerrone je legendou, která dříve bývala velmi aktivní. Dnes se to ovšem o ní říct už nedá, jelikož si vzala delší bojové volno.

Jednou z příčin určitě byla i ta neblahá výsledková série, která čítá už pět porážek v řadě. I proto Dana White již před turnajem UFC 274 informoval veřejnost, že pokud Cowboy nyní prohraje, pošle ho na dovolenou někam za sluncem. Vrátit do oktagonu UFC se však už moct nebude.

Cerrone tyto zprávy sice slyšel, přesto by rád Whiteovu podmínku trochu poupravil. „Pod taktovkou Zuffa mám už 48 fightů. Mrzí mě, že jsem teď musel odstoupit, kvůli čemuž jsem si na konto nemohl přispat 49., ale co nevidět to napravím,“ uvedl.

Cerroneho prohra nezůstala bez reakce. Veterán Diego Sanchez se mu musel nahlas vysmát

„Nicméně jsem se rozhodl, že číslo 50 bude mým finálním. To znamená, že mně zbývají síly na dva poslední zápasy a potom se ukloním a zmizím,“ doplnil s tím, že i do příště zůstane jeho soupeřem Joe Lauzon, se kterým se měl Cowboy střetnout teď na turnaji UFC 274, než ovšem na poslední chvíli vypadl kvůli neutichajícím střevním potížím, na něž mělo vliv i náročné shazování.

Cerroneho přání tak či tak bylo vysloveno a teď je jen otázkou, jak ho přijme Dana White. Ten už málem Cowboye odepsal před více než rokem, přesto mu dal „další poslední šanci“. Dost možná bude záležet na výsledku v příštím zápase.