top fight logo export web
Max_Holloway_Alexander_Volkanovski

Ještě jedna prohra s Volkanovskim a Holloway to může zabalit, myslí si O’Malley

Max Holloway stojí před náročnou bitvou, která bude velmi důležitá i z hlediska jeho MMA odkazu.

Pokud by v ní totiž havajský borec neuspěl, poničil by si tím resumé, které celá dlouhá léta v pérové váze budoval. Dodnes ho mnozí lidé považují za nejlepšího, ale to by se už brzy mohlo změnit.

„Co si tak pamatuju, Max byl vždy považován za největší hvězdu pérové váhy. Byl na nejlepší cestě do Síně slávy UFC a do zápisu v historických tabulkách. To vše ale platilo do doby, než dvakrát prohrál s Alexem Volkanovskim, který zaujal jeho místo,“ rozpovídal se Sean O’Malley ve svém podcastu.

yair rodriguez max holloway ufc

„Jestli teď Max prohraje, bude to mít 0-3, a to už je věc, kterou rozhodně nelze přehlédnout. Když se nad tím zamyslíte, Max je považován za jednoho z těch absolutně nejlepších bojovníků v oboru, ale bilance 0-3 proti jednomu člověku veškeré vaše předchozí úspěchy smaže,“ tvrdí.

„Pokud tedy teď Holloway padne, už to nebude legenda, už nebude moct být nejlepší a dost možná to bude moct i zabalit, protože novou příležitost, jak to napravit, už nedostane. A výhrou nad žádným jiným soupeřem tohle neodčiní,“ míní.

Na druhou stranu je třeba také uznat, že v obou případech proti Volkanovskimu prohrál Holloway na body. Zejména v druhém duelu dost možná podle mnohých i vyhrál. Za stavu 1-1 by se do trilogie určitě vstupovalo lépe.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.