top fight logo export web
jiri prochazka motivace

Rakič opět hanobí Procházku. Šance proti Teixeirovi? Velmi nízké…

Aleksandar Rakič se diví, jak mohlo UFC nechat bojovat o titul člověka, který si „vybírá soupeře“.

Protože Procházka loni na podzim zastával roli náhradníka a nyní v létě byla jeho bitva o měsíc odložena, znamená to, že bude víc než rok mimo hru.

Tato skutečnost se ovšem nelíbí druhému přednímu zápasníkovi z divize polotěžké váhy Aleksandaru Rakičovi, který si pravidelně Jirku bere na paškál. A tentokrát se rozmluvil o jeho zbabělosti i šancích v boji o titul.

„Zcela upřímně, stále se divím, jak UFC mohlo do boje o pás dát člověka, který si určuje podmínky a vyhýbá se soupeřům. Jak dlouho jsem o zápas s ním volal? Pokaždé mě odmítl. Raději čeká přes rok na souboj, ve kterém stejně nemá příliš velké šance na úspěch,“ uvedl Rakič, s nímž viditelně cloumaly emoce. On sám chtěl totiž bojovat o pás, UFC mu ale tuto šanci nedalo.

Jak tedy může podle Rakiče Procházka v titulové bitvě proti zkušenému brazilskému veteránovi uspět?

Jiří Procházka o titul v UFC, zvítězí?

„Jirka potřebuje rychlé KO. Pokud netrefí brzké KO, čeká ho dlouhá noc. Slyšel jsem, že trénoval wrestling s Henrym Cejudem, ale buďme k sobě upřímní, za tři týdny nedoženete to, co Glover trénuje celý život. Na to by musel wrestlit celé roky,“ upozorňuje.

„Jirkův wrestling jsem neměl možnost vidět, ale moc mu nevěřím. Navíc v bojích bývá často nekrytý. Jak Oezdemir, tak i Reyes ho slušně nahulili, takže se klidně může stát, že ho Glover sekne i v postoji. Určitě bych si na něj vsadil,“ podotkl Rakič pro MiddleEasy.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.