top fight logo export web
usman prochazka zapas box

Jiří Procházka? To je pro Usmana snazší sousto, než bude Edwards, konstatuje manažer

Ali Abdelaziz opět zpochybnil dovednosti Jiřího Procházky, který by údajně v případném boji proti Kamaru Usmanovi neměl žádnou šanci.

Šéf stáje Dominance MMA a zároveň manažer mnoha zvučných bojovníků, mezi něž se řadí i Kamaru Usman, je přesvědčený, že až se jeho mistrovský svěřenec vydá do vyšších hmotnostních pater, nebude tam mít žádný problém.

„Domnívám se, že je takový Leon Edwards pro nás těžší zkouškou, než by byl šampion Jiří Procházka. Jak už jsem jednou řekl, Kamaru je schopný tu špičku polotěžké váhy v pohodě vymlátit,“ komunikoval Abdelaziz s fanoušky na svém Twitteru.

Zároveň tak připomněl, proč hodlá Usman přeskočit střední váhu. „Kamaru by šel do osmdesát čtyřky, ale tam je Israel Adesanya. S ním se neutká, leda by to bylo za opravdu, opravdu velké peníze. I tak ovšem věřím, že je Kamaru schopný stát se šampionem tří divizí.“

S Nigerijskou noční můrou jsme se jinde jak ve veltru zatím neviděli, proto je těžké soudit, jak budou slova jejího manažera pravdivá.

V Usmanův prospěch by mohla mluvit stavba těla. Ačkoliv hubne na hranici 77 kg, tak se kolikrát nechal slyšet, že by se neztratil ani v devadesát trojce, kde nyní vládne Jiří Procházka.

Ali Abdelaziz vyhrozovani

Abdelaziz a jeho komentář týkající se špičky polotěžké váhy

„Právě jsem dokoukal záznam zápasu o titul polotěžké váhy a musím konstatovat, že naprosto věřím tomu, že by to tam Kamaru Usman všechno vymlátil. Jak Jiřího Procházku, tak i Jana Blachowicze s Gloverem Teixeirou. Žádný trashtalk, mluvím vážně,“ napsal Abdelaziz na svém Twitteru.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.