top fight logo export web
Abdelaziz Usman Prochazka Blachowicz Teixeira

Jirko, měj se na pozoru! Usmanův manažer si na tebe drze vyskakuje

Pomalu se s těmi potenciálními vyzývateli začíná roztrhávat pytel. Po tom, co Jirku viděl v akci Usmanův manažer, přišlo i jedno citelné rýpnutí.

Manažer Ali Abdelaziz opět pokračuje v tom, co mu jde nejlépe, a tím je hýřit vody nenávisti, provokace a pochybností.

Ani on si nenechal ujít víkendový turnaj UFC 275 a spolu s ním spojený titulový zápas Procházka vs. Teixeira. A po tom, co viděl, došel k jednoznačnému názoru, po kterém ho čeští fanoušci budou opět o něco více nenávidět.

„Právě jsem dokoukal záznam zápasu o titul polotěžké váhy a musím konstatovat, že naprosto věřím tomu, že by to tam Kamaru Usman všechno vymlátil. Jak Jiřího Procházku, tak i Jana Blachowicze s Gloverem Teixeirou. Žádný trashtalk, mluvím vážně,“ napsal Abdelaziz na svém Twitteru.

Kdo šéfa stáje Dominance MMA sleduje delší dobu, ten ví, že podobná vyjádření z něj padají často. Vždy se snaží propagovat své zápasníky a znehodnocuje naopak ty ostatní.

Abychom si však vyjasnili, proč tohle Abdelaziz zmínil, tak pravý důvod je takový, že se sám Kamaru Usman nechal slyšet, že má stavbu těla na polotěžkou váhu, a tak se nebrání tomu, aby si tam jednoho dne přišel pro mistrovský pás.

Samozřejmě je před Usmanem ještě střední váha, ale té zatím vládne Israel Adesanya, kterého Kamaru považuje za velmi blízkého přítele, a tak si proti němu nedovolí zbrojit.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.